12 співробітників з різних територіальних управлінь Служби підвищили свою професійну кваліфікацію в Навчальному центрі Служби судової охорони

12 співробітників з різних територіальних управлінь Служби підвищили свою професійну кваліфікацію в Навчальному центрі Служби судової охорони

Сьогодні, 5 листопада, в Навчальному центрі Служби судової охорони, що у Вінниці, завершився тритижневий курс підвищення кваліфікації для співробітників територіальних управлінь Служби.

12 судових охоронців з територіальних управлінь Служби у Вінницькій, Житомирській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській та Чернівецькій областях, м.Києві та Київській області успішно завершили програму підвищення кваліфікації, склали іспити і отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації “Охоронник 4-го розряду”.

Начальник Територіального управління Служби у Вінницькій області полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус разом із іншими співробітниками Служби, які впродовж навчання ділилися із слухачами своїм досвідом, привітав випускників із успішним завершенням навчання.

– Знання, які ви отримали під час занять та тренінгів з тактики охоронної діяльності, психології, правознавства, основ вогневої підготовки та рукопашного бою стануть вашими надійними помічниками під час несення служби із забезпечення безпеки органів і установ системи правосуддя, – зазначив полковник Служби Євгеній Прудиус і побажав випускникам подальших успіхів та кар’єрного зростання.

Довідково. Навчальний центр є структурним підрозділом Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області й забезпечує підготовку кваліфікованих кадрів для потреб Служби, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Влітку цього року Навчальний центр Служби успішно пройшов акредитацію та атестацію Міністерства освіти і науки України й отримав сертифікат та свідоцтво для здійснення підготовки кваліфікованих кадрів для потреб Служби строком на 10 років.

В основу створення Навчального центру Служби судової охорони покладено досвід функціонування подібних навчальних закладів провідних країн світу, зокрема діяльність центру підготовки італійських карабінерів у місті Ліворно. Тому новостворений центр не став типовим навчальним закладом із великим штатом викладачів та інструкторів, а є освітнім закладом сучасного типу. Тут викладають і діляться своїм досвідом найкращі та найпідготовленіші співробітники Служби судової охорони, а штат адміністрації Центру на сьогодні становить лише  6 осіб.

Такий підхід дозволяє не тільки значно економити державні кошти на підготовку персоналу Служби судової охорони, підвищити рівень їх професійної підготовки, а і якість виконання ними завдань з охорони та забезпечення безпеки установ судової влади.

За понад рік свого існування Навчальний центр Служби судової охорони у Вінниці вже провів тринадцять випусків підготовлених судових охоронців.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31