255 претендентів на вакантні посади до Київського управління Служби судової охорони змагалися сьогодні на стадіоні “Спартак”

255 претендентів на вакантні посади до Київського управління Служби судової охорони змагалися сьогодні на стадіоні “Спартак”

Сьогодні, 13 лютого, на столичному стадіоні “Спартак” відбувся черговий етап конкурсу на заміщення вакантних посад до Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.

До участі в конкурсі на 102 вакантні посади подали документи понад 260 осіб, і після ретельного відбору комісія допустила 255 учасників. Серед претендентів на вакантні посади були чоловіки та жінки різних вікових груп.

Конкурсанти змагалися в таких дисциплінах, як біг на 100 і 1000 метрів та виконували комплексну силову вправу. А претенденти на посади до підрозділів швидкого реагування і фізичної безпеки суддів ще й додатково склали тест із фізичної витривалості та прийомів рукопашного бою. Заліки з виконання спеціальних прийомів приймали досвідчені фахівці цього виду єдиноборств.

У перерві між іспитами перед учасниками виступив президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Олександр Гартвич, який не тільки продемонстрував деякі з прийомів, а й пояснив техніку затримання залежно від пори року.

На кожному з етапів перегонів результати фіксували співробітники відділу професійної підготовки Територіального управління Служби судової охорони у м. Київ та Київській області та передавали їх до спеціальної комісії.

Протягом наступних двох днів на конкурсантів очікує співбесіда з конкурсною комісією, а тих, хто претендує на керівні посади, – ще й розв’язання ситуативних завдань.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у м. Київ та Київській області полковник Служби судової охорони Ігор Коваленко повідомив, що конкурсна комісія об’єктивно оцінюватиме можливості кожного конкурсанта й визначатиме переможців.

–  Кількість кандидатів, які  хочуть потрапити до Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, свідчить, що новостворений підрозділ цікавить громадян і дає змогу ретельніше підбирати кадри, – зазначив полковник Служби судової охорони Ігор Коваленко.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930