Білогірській районний суд вперше став місцем проведення тактико-спеціального навчання судових охоронців Хмельниччини

Білогірській районний суд вперше став місцем проведення тактико-спеціального навчання судових охоронців Хмельниччини

У Білогірському районному суді Хмельницької області сьогодні, 13 серпня, співробітники Служби судової охорони спільно з іншими правоохоронцями провели тактико-спеціальне навчання.

У ході тренування його учасники відпрацювали одразу кілька сценаріїв розвитку можливих подій: порушення громадського порядку, спроба зриву судового засідання, блокування входу до храму Феміди, а також затримання та передача поліції злісних порушників громадського порядку.

– Усе це може трапитися в реальному житті, тому судові охоронці мають бути на сто відсотків готовими до усіх викликів, уміти передбачити небезпеку та діяти на випередження, – наголосив начальник служби Територіального управління Служби у Хмельницькій області майор Служби судової охорони Андрій Вишинський.

Під час навчання судові охоронці діяли одночасно на території та в будівлі храму Феміди. Тим часом, як підрозділ охорони спільно з підсиленням, яке прибуло з обласного центру, стримував агресивний натовп, інша група співробітників Служби подбала про евакуацію судді у безпечне місце.

Час від часу від командування надходили нові ввідні, зокрема судовим охоронцям довелося також надавати домедичну допомогу пораненому товаришу.

Варто додати, що Білогірський районний суд перейшов під охорону Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області нещодавно, тому такі тактичні навчання тут проходили вперше.

– Ми детально вивчили саму судову установу та місцевість навколо неї, а головне – визначили найбільш ефективний алгоритм дій в разі виникнення тут форм-мажорних ситуацій, – зазначив майор Служби судової охорони Андрій Вишинський.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930