“Біжу за Павлика!”: співробітники Служби судової охорони взяли участь у спортивних заходах на підтримку різних благодійних ініціатив

“Біжу за Павлика!”: співробітники Служби судової охорони взяли участь у спортивних заходах на підтримку різних благодійних ініціатив

Минулими вихідними співробітники Служби судової охорони взяли участь у спортивних заходах на підтримку різних благодійних ініціатив.

Так, у Житомирі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області взяли участь у забігу єдності “Поліція передає естафету”.

Захід, у якому взяли участь понад 300 бігунів, увійшов до Книги рекордів України як наймасовіший забіг нового формату, адже подібний захід проводиться вперше.

Учасники з 75 команд, кожна з яких складалася з двох поліцейських та двох представників громадськості, почергово долали дистанцію у 3 км і передавали естафету одне одному. Загальна дистанція для кожної команди становила 12 км.

У команді під номером 34 бігли старший сержант Служби судової охорони Оксана Радчук та капрал Служби судової охорони Микола Кулак.

– Із задоволенням взяла участь у забігу. Це був своєрідний іспит для самої себе, перевірка власних можливостей та “гра” в команді. За мене вболівала донька Євгенія, – поділилася враженнями старший сержант Служби судової охорони Оксана Радчук.

А співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області взяли участь у благодійному забігу “Біжу за Павлика”.

Мета забігу полягала в допомозі Павликові Мотичці з села Синевир (Міжгірський район) у боротьбі з недугою. Усі отримані від забігу кошти організатори передали родині хлопчика.

Ще двоє судових охоронців Закарпаття змагалися за першість із пляжного волейболу серед учасників бойових дій і посіли І місце.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031