Десята судова установа Закарпаття перейшла під охорону Служби судової охорони

Десята судова установа Закарпаття перейшла під охорону Служби судової охорони

Сьогодні, 10 листопада, ще одна установа системи правосуддя держави перейшла під охорону Служби судової охорони.
Відсьогодні співробітники Служби забезпечуватимуть охорону й безпеку Іршавського районного суду Закарпатської області.
Судових охоронців, які відсьогодні охоронятимуть установу, керівництву суду представив заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області Віталій Шимоняк. Він також провів інструктаж для співробітників Служби щодо підтримання в суді належного громадського порядку, необхідності ввічливого ставлення до суддів, працівників і відвідувачів суду, а також дотримання заходів безпеки під час карантину.
Зокрема, він зазначив: “Ми поступово розвиваємося, ростемо, беремо нові суди під охорону і взяли на себе відповідальність захищати всіх учасників судових процесів”.
Присутні на церемонії взяття під охорону судової установи начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області Олександр Кошинський та голова суду Ірина Даруда привітали судових охоронців із початком несення служби, побажали їм натхнення, спокійних робочих буднів і міцного здоров’я, а також висловили впевненість, що зміни в організації охорони та підтриманні громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади.
До слова, під охороною Служби судової охорони вже перебувають 417 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає понад 1261 судових охоронців.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031