Для судових охоронців Прикарпаття Національна школа суддів України проводить цикл онлайн-семінарів

Для судових охоронців Прикарпаття Національна школа суддів України проводить цикл онлайн-семінарів

Національна школа суддів України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу 26 січня розпочала цикл онлайн-семінарів для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області “Судова система України, законодавство про судоустрій та статус суддів”.

У своїй презентації проректор Національної школи суддів України Володимир Мазурок розповів про концепцію навчання співробітників Служби судової охорони та зазначив, що підготовка судових охоронців є частиною Стратегії розвитку суддівської освіти в Україні на 2021–2025 роки.

Радник із питань верховенства права Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Маркус Ролофс наголосив на важливості роботи Служби судової охорони для гарантування здійснення судочинства.

Загалом під час онлайн-семінару для судових охоронців Прикарпаття були розкриті такі теми: “Взаємодія співробітників Служби судової охорони з суддями та працівниками суду”, “Служба судової охорони – нове обличчя правосуддя” та “Професійна етика в діяльності співробітників Служби судової охорони”.

Охоронці Феміди отримали чимало корисних порад та на прикладах вчилися виходити з кризових ситуацій. Окрему увагу приділили спілкуванню судових охоронців із громадянами, учасниками судових процесів та представниками засобів масової інформації.

Знання, отримані співробітниками на таких семінарах, допомагають розуміти основи роботи суддів та працівників апаратів судів і вдосконалювати  організацію роботи Служби. Водночас начальник Територіального управління Служби у Івано-Франківській області полковник Служби судової охорони Андрій Маланій відзначив якість проведення занять та інтерес слухачів у проходженні підготовки, оскільки матеріал подається доступно і з використанням прикладів із практики.

Підбиваючи підсумки семінару, викладачі побажали співробітникам Служби судової охорони ефективно застосовувати здобуті навички з комунікації між відвідувачами органів та установ системи правосуддя і всіма учасниками судових процесів.

Онлайн-семінари для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області триватимуть протягом трьох днів.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031