Двадцять шостий об’єкт правосуддя Львівщини відсьогодні під охороною Служби судової охорони

Двадцять шостий об’єкт правосуддя Львівщини відсьогодні під охороною Служби судової охорони

Сьогодні, 17 листопада співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взяли під охорону Стрийський міжрайонний суд Львівської області.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області полковник Служби Степан Пилип’як провів перший інструктаж для співробітників, які заступили на службу і наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів і працівників судової установи та важливості покладених на Службу завдань. 

Зокрема, він ще раз нагадав підлеглим вимоги щодо надійного забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу, підтримання належного громадського порядку в суді та неухильного дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

А присутній на церемонії взяття під охорону судової установи голова суду Василь Бораковський привітав судових охоронців із початком несення служби, побажав їм натхнення, спокійних робочих буднів і міцного здоров’я, а також висловив впевненість, що зміни в організації охорони та підтриманні громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади.

 Стрийський міжрайонний суд став двадцять шостим об’єктом правосуддя Львівщини, який перебуває під охороною Служби судової охорони.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031