Дві судові установи в Кривому Розі перейшли під захист співробітників Служби судової охорони

Дві судові установи в Кривому Розі перейшли під захист співробітників Служби судової охорони

Сьогодні, 2 листопада, одразу дві судові установи Кривого Рогу Дніпропетровської області – Дніпровський апеляційний суд та Довгинцівський районний суд – перейшли під захист співробітників Служби судової охорони.

Так, уже в семи з дев’яти судових установах, розташованих у місті Кривий Ріг, безпеку всіх учасників судових процесів забезпечують співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області.

– Правосуддя має бути захищене від будь-яких посягань. Відтепер наші співробітники щоденно дбатимуть про охорону, безпеку і громадський порядок у судах. Ми гарантуємо, що суди Дніпропетровщини – під надійним захистом, – зазначив начальник Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка під час церемоній взяття судів під охорону.

Колективи судових установ радо прийняли до своїх лав нових колег. Голова Довгинцівського районного суду Світлана Ткаченко привітала судових охоронців із першим робочим днем і побажала їм наснаги, пильності та цікавої служби.

– Ми раді вітати в стінах нашого суду Службу судової охорони. Цей день важливий для нас, адже захист системи правосуддя є невід’ємною частиною її успішної роботи. Впевнена, що відсьогодні ми під надійним захистом, – зазначила Світлана Ткаченко.

До слова, під охороною Територіального управління Служби у Дніпропетровській області вже перебувають 35 об’єктів системи правосуддя, а загалом під захистом Служби судової охорони – вже 586 органів та установ судової влади України.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31