Фізичний захист особи, екстрим-дрифт на авто, пошук вибухівки: у Черкасах тривають престижні міжнародні змагання тілоохоронців

Фізичний захист особи, екстрим-дрифт на авто, пошук вибухівки: у Черкасах тривають престижні міжнародні змагання тілоохоронців

У Черкасах тривають XXIV Чемпіонат України та ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців.

У цих престижних змаганнях бодігардів беруть участь понад 200 українських та іноземних тілоохоронців, які представляють силові і правоохоронні органи своїх країн. Служба судової охорони вперше представлена на цьому представницькому форумі одразу двома командами: територіальних управлінь Служби у Харківській області, у м. Києві та Київській області.

Змагання проходять в індивідуальних та командних заліках (по 5 осіб у кожній команді).

Протягом перших двох днів 17-18 липня учасники змагань виборювали звання кращих у тактиці й техніці пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрації прийомів рукопашного бою, подоланні смуги перешкод на автомобілі, пошуку вибухових пристроїв в автомобілі, наданні  домедичної допомоги та евакуації особи, яка охороняється.

Так, для учасників чемпіонатів запропонували автомобілі, у яких заздалегідь були встановлені предмети, що імітують вибуховий пристрій. Кожен із тілоохоронців мав поетапно оглянути автомобіль та виявити “закладку”. Місця команд визначалися за найменшим часом, витраченим на пошук вибухових пристроїв.

А на території Черкаського аеропорту проходили змагання з екстремального водіння та подолання смуги перешкод на автомобілі. Два учасники команди зі старту рухалися на авто “рознесеною змійкою” та “змійкою” з об’їздом сигнальних конусів. Далі вони мали здійснити в’їзд у коридор із різкою зупинкою перед перешкодою, зробити “поліцейський розворот” і, рухаючись заднім ходом, об’їхати два макети автомобілів та рухатися до фінішу.

Особисті місця визначалися за найменшим часом проходження дистанції, а командні місця – за найменшим часом двох членів команди.

Як зазначив генеральний секретар Міжнародної Федерації тілоохоронців, перший віце-президент Федерації охоронців України Леонід Кучерявий, програму змагань складено так, аби вона відображала всі аспекти роботи тілоохоронців.

– На одному з етапів змагань моделюється ситуація, схожа на ту, коли було здійснено замах на Президента США Рональда Рейгана в березні 1981 року, – повідомив Леонід Кучерявий і додав, що серед учасників змагань є охоронці вищих посадових осіб різних держав, зокрема офіцери Служби безпеки Президента України.

Кожен з учасників змагань тілоохоронців насамперед ставить собі за мету не просто захищати життя інших людей, а звести до мінімуму ризики та помилки, що є частиною їхньої професійної діяльності. Тому під час змагань такого високого рівня бодігарди мають змогу не тільки подивитися на техніку та стиль відпрацювання інших учасників, а й перейняти досвід та отримати стимул постійно вдосконалюватися.

Сьогодні, 19 липня, після завершення змагань зі стрілецьких вправ (стрільба під час пішого супроводу, швидкісна стрільба з різних положень, стрільба з автомобіля) визначаться всі переможці XXIV Чемпіонату України та ХІ Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031