Голова Служби судової охорони: Нам було надзвичайно цікаво, якою діти бачать нашу Службу

Голова Служби судової охорони: Нам було надзвичайно цікаво, якою діти бачать нашу Службу

Сьогодні, 6 квітня, конкурсна комісія центрального органу управління Служби судової охорони визначила переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Служба судової охорони очима дітей”.

Конкурс, присвячений другій річниці Служби судової охорони, проходив у всіх областях України, і до конкурсних комісій територіальних управлінь Служби надійшло понад 850 малюнків від дітей співробітників Служби та вихованців шкільних, навчальних і навчально-виховних закладів віком від 4 до 14 років.

Наприкінці березня-початку квітня конкурсні комісії територіальних управлінь Служби визначали переможців у трьох номінаціях й у вікових категоріях 4–6 років, 7–10 років та 11–14 років. Надалі роботи переможців надіслали до Києва для визначення найкращих вже на всеукраїнському рівні.

Конкурсну комісію в центральному органі управління особисто очолив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар. Члени конкурсної комісії намагалися бути об’єктивними, хоча це стало вкрай не простим завданням, адже кожен малюнок не просто яскравий та змістовний, це окрема розповідь про Службу судової охорони, її функції та завдання. Крім того, конкурс дав нове розуміння і призначення професії судового охоронця, саме малюнки дітей вимагають від кожного співробітника Служби відповідати тим якостям, які сформувалися в дитячій уяві та відтворені на папері.

Члени конкурсної комісії також зазначили, що багато діточок, переповнені повагою та гордістю за своїх матусь і татусів, які проходять службу в Службі судової охорони, зображали їх такими, якими вони бачили батьків у своїх родинах, надавали їм статус захисників.

– Нам було надзвичайно цікаво, якою діти бачать Службу судової охорони. Всі юні митці, що брали участь у творчому конкурсі, безумовно талановиті. І дуже важко серед такої кількості чудових робіт вибрати найкращі, – зазначив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар.

Так, переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Служба судової охорони очима дітей” стали: у віковій категорії 4–6 років – Миколенко Анастасія, 6 років (Київ); у віковій категорії 7–10 років – Сокрюкіна Марія, 8 років (Київ); у віковій категорії 11–14 років – Заблоцька Віра, 14 років (Хмельницький). А приз глядацьких симпатій дістався також хмельничанці – чотирирічній Мілані Гнап. Всі вони вже найближчим часом отримають цінні подарунки від Голови Служби судової охорони.

Варто наголосити, що, оцінюючи дитячі доробки, члени конкурсної комісії не знали, з яких регіонів малюнки були перед ними. Тільки вік, ім’я та прізвище конкурсанта на малюнку. Тому коли виявилося, що переможцями стали представники лише двох міст, члени конкурсної комісії навіть трохи розгубилися.

– Я дякую всім учасникам конкурсу, вони всі є переможцями. Хочу побажати їм натхнення й успіхів у майбутньому! До того ж чимало учасників конкурсу вже вирішили, де працюватимуть, коли подорослішають: у лавах Служби судової охорони, – зазначив Голова Служби Валерій Бондар.

Він також додав, що наразі всі дитячі малюнки, які брали участь у конкурсі, прикрашають адміністративні будівлі територіальних управлінь Служби, органи та установи системи правосуддя областей поруч з місцями несення служби наших співробітників.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31