Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Дебют Служби судової охорони на престижних змаганнях тілоохоронців вважаю успішним

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Дебют Служби судової охорони на престижних змаганнях тілоохоронців вважаю успішним

У Черкасах завершилися XXIV Чемпіонат України та ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців, що тривали 17–19 липня.

Для 27 українських й іноземних команд, які представляли силові та правоохоронні структури своїх країн, всі три дні змагань були насичені емоціями, враженнями та прагненням до перемоги.

Вперше на цьому представницькому форумі бодігардів була представлена й Служба судової охорони. Одразу дві команди судових охоронців із територіальних управлінь Служби у Харківській області, у м. Києві та Київській області дебютували в усіх видах програми чемпіонатів. Зокрема, у тактиці й техніці пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрації прийомів рукопашного бою, стрілецьких вправах, подоланні смуги перешкод на автомобілі та пошуку вибухових пристроїв у ньому, наданні  домедичної допомоги та евакуації особи, яка охороняється.

За підсумками змагань перше командне місце п’єдесталу пошани посіли представники Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України, друге місце – представники Федерації охоронців Івано-Франківської області, третє – фахівці спеціального підрозділу “Булат” Управління державної охорони України. А найкращим тілоохоронцем турніру визнано одного з представників Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України.

– Дебют Служби судової охорони на цих престижних змаганнях тілоохоронців вважаю успішним. Адже ми ще дуже молодий державний орган: Службі лише трішки більше ніж два роки, а завдання із забезпечення особистої безпеки суддів ми фактично розпочали виконувати менше ніж рік тому, – зазначив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар.

Він також додав, що, попри 13-е та 15-е місця команд територіальних управлінь Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, у Харківській області відповідно (серед 27 команд), співробітники Служби голосно заявили про себе під час цих змагань.

Також Валерій Бондар наголосив, що й головний суддя змагань, і керівництво Федерації охоронців України, і суперники були приємно вражені рівнем підготовки наших судових охоронців. Чого тільки вартує друге загальнокомандне місце судових охоронців Київщини у змаганнях зі стрільби під час пішого супроводу.

– На цих змаганнях, як кажуть, “ми звірили годинники”. Ми побачили, до чого  треба прагнути. Проаналізуємо, зробимо висновки, підкорегуємо систему підготовки й будемо рухатися далі, – додав Валерій Бондар.

Варто додати, що всі учасники змагань отримали від Федерації охоронців України дипломи та сертифікати.

Довідково. XXIV Чемпіонат України та ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців тривав у Черкасах з 17-го по 19 липня.

У цих престижних змаганнях бодігардів узяли участь понад 200 українських та іноземних тілоохоронців, які представляли силові і правоохоронні органи своїх країн. Служба судової охорони вперше була представлена на цьому представницькому форумі одразу двома командами: територіальних управлінь Служби у Харківській області, у м. Києві та Київській області.

Змагання проходили у командних (по 5 осіб у кожній команді) та індивідуальних заліках.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031