Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Ми зробимо все, аби до кінця року взяти під наш захист максимальну кількість українських судів

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Ми зробимо все, аби до кінця року взяти під наш захист максимальну кількість українських судів

На цьому сьогодні, 17 серпня, наголосив Голова Служби судової охорони Валерій Бондар під час засідання Проєктної ради Ініціативи “Модельні суди”, організованого Проєктом ЄС “Право-Justice”.

У засіданні, яке проходило під головуванням головної міжнародної експертки з питань судової реформи Проєкту ЄС “Право-Justice” Анни Адамської-Галлант, також взяли участь тимчасовий виконувач обов’язків Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков, члени Ради суддів України Олег Головенко та Костянтин Кобилянський, проректор Національної школи суддів України Володимир Мазурок, виконувач обов’язків директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов, міжнародні експерти Проєкту ЄС “Право-Justice”, представники територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та голови модельних судів.

Основна мета заходу полягала в обговоренні головних напрацювань нової фази Ініціативи “Модельні суди” та визначення подальших кроків для її ефективної реалізації.

Виступаючи перед учасниками засідання, Валерій Бондар зазначив, що Служба судової охорони з моменту її створення два роки тому бере активну участь у реалізації різноманітних заходів і програм під егідою Проєкту ЄС “Право-Justice”, зокрема в Ініціативі “Модельні суди”.

– Одним з головних стовпів цієї Ініціативи є безпека судів, а отже, і суддів, і працівників апарату суду, і відвідувачів установи. На сьогодні під нашою охороною перебувають вже понад 570 органів та установ судової влади країни, і ми зробимо все, аби до кінця року взяти під наш захист максимальну кількість українських судів, – наголосив Голова Служби судової охорони.

Валерій Бондар також висловив сподівання, що всі учасники Ініціативи “Модельні суди” докладуть максимальних зусиль для інтенсифікації співпраці та найшвидшої реалізації тих планів, що були погоджені на початку року.

Принагідно Валерій Бондар щиро подякував всій команді Проєкту ЄС “Право-Justice” за підтримку Служби судової охорони на шляху її розвитку та висловив готовність до подальшої плідної співпраці для забезпечення належної безпеки судової влади та зміцнення незалежності правосуддя в Україні.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930