Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Своєю свободою, своєю незалежністю ми не поступимося ніколи!

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар: Своєю свободою, своєю незалежністю ми не поступимося ніколи!

Сьогодні, 20 серпня, напередодні головних свят нашої країни – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України – у центральному органі управління Служби судової охорони відбувся урочистий захід.

Голова Служби судової охорони Валерій Бондар привітав особовий склад центрального органу управління Служби з прийдешніми святами.

– Незалежність – віковічна мрія українського народу про створення власної самостійної держави, і вже 30 років українці – самостійні господарі на рідній землі, примножують її багатства й не зраджують пам’яті предків, які віддали життя за нашу свободу, – наголосив Валерій Бондар.

Голова Служби судової охорони також підкреслив, що за право бути незалежними український народ і сьогодні платить високу ціну, захищаючи  Батьківщину від підступного агресора.

– Але своєю свободою, своєю незалежністю ми не поступимося ніколи! – наголосив він.

Валерій Бондар побажав співробітникам і працівникам Служби судової охорони щасливої долі, щоб їхні оселі завжди були наповнені щастям і радістю, теплом і любов’ю, а серця – натхненням і незламною вірою в щасливе майбутнє Батьківщини.

Сьогодні ж урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України пройшли в усіх 24 територіальних управліннях Служби судової охорони. До проведення урочистостей з нагоди визначних державних свят до багатьох колективів територіальних управлінь Служби судової охорони завітали керівники і представники судової гілки влади.

З нагоди державних свят наказом Голови Служби судової охорони Валерія Бондаря співробітників і працівників Служби було заохочено відзнаками Служби та присвоєно чергові спеціальні звання. Також співробітників і працівників Служби заохочено владою Кабінету Міністрів України, Державної судової адміністрації України, обласних та районних державних адміністрацій і рад.

 

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930