Інститут капеланства в дії: на Черкащині впроваджується духовна підтримка співробітників Служби судової охорони

Інститут капеланства в дії: на Черкащині впроваджується духовна підтримка співробітників Служби судової охорони

У Черкасах відбулася робоча зустріч начальника Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області полковника Служби судової охорони Анатолія Харенка з представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Капеланський патруль».

Ця зустріч організована в межах спільного проєкту Громадського формування “Капеланський патруль” і правоохоронних підрозділів “Капеланська Академія”, які долучаються до проведення для співробітників Служби судової охорони тренінгів та аудиторних занять різної спрямованості.

Під час зустрічі, яка проходила в приміщенні Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, керівники обговорили подальші шляхи взаємодії двох сторін, зокрема можливе залучення капеланів у разі потреби поліпшення психологічного стану співробітників Служби та підвищення ефективності професійної діяльності.

– Морально-психологічне здоров’я співробітників Служби судової охорони є необхідною складовою їх духовного розвитку та запорукою ефективного виконання поставлених завдань», – наголосив під час робочої зустрічі начальник Територіального управління Служби у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко.

Протягом діалогу між сторонами було досягнуто домовленостей про укладання найближчим часом спільного меморандуму та розроблення низки відповідних заходів, які сприятимуть гармонізації міжособистісних відносин під час несення служби судовими охоронцями.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031