Керівництво Центрального апеляційного господарського суду заохотило судових охоронців, які затримали негідника, що вчинив наругу над Державним прапором України

Керівництво Центрального апеляційного господарського суду заохотило судових охоронців, які затримали негідника, що вчинив наругу над Державним прапором України

Сьогодні, 23 жовтня, у Дніпрі керівництво Центрального апеляційного господарського суду заохотило двох співробітників Служби судової охорони, які в День захисника України затримали негідника, що вчинив наругу над Державним прапором України.

Голова Центрального апеляційного господарського суду Юрій Парусніков вручив подяки співробітникам Територіального управління Служби у Дніпропетровській області старшому сержанту Служби судової охорони Андрієві Лещенку та капралу Служби судової охорони Артемові Леоновичу.

Юрій Парусніков від усього колективу судової установи та від себе особисто подякував судовим охоронцям за добросовісне виконання службових обов’язків.

– Дякую вам за професіоналізм і вірність справі. Маю надію, що ви й надалі якісно виконуватимете свої службові обов’язки. Нехай вам щастить в усіх добрих справах! – наголосив голова Центрального апеляційного господарського суду.

Водночас начальник Територіального управління Служби у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка запевнив керівництво й колектив суду, що судові охоронці Дніпропетровщини професійно забезпечуватимуть громадську безпеку в судах.

Нагадаємо, що 14 жовтня в Дніпрі співробітники Служби судової охорони затримали чоловіка, який учинив наругу над Державним прапором України.

Подія сталася в День захисника України. Вночі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області, які несли службу з охорони Центрального апеляційного господарського суду, у камеру відеонагляду побачили,  як двоє невідомих чоловіків схопили полотнище Державного прапора, встановленого на будівлі суду, зламали древко стяга та кинули прапор на землю.

Старший сержант Служби судової охорони Андрій Лещенко та капрал Служби судової охорони Артем Леонович миттєво зреагували на зухвалий прояв неповаги до одного з головних державних символів України, затримали одного з негідників і згодом передали його працівникам поліції.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930