Керівники територіальних управлінь Служби судової охорони продовжують налагоджувати зв’язки з органами місцевої влади та самоврядування

Керівники територіальних управлінь Служби судової охорони продовжують налагоджувати зв’язки з органами місцевої влади та самоврядування

У межах впровадження нового адміністративно-територіального устрою країни,  продовження реалізації реформи з децентралізації влади та місцевого самоврядування триває розвиток співпраці різних державних інституцій.

Так, для налагодження ефективної взаємодії щодо забезпечення безпеки життя й здоров’я громадян, які відвідують органи та установи системи правосуддя, керівники територіальних управлінь Служби судової охорони продовжують налагоджувати тісні зв’язки з органами місцевої влади та самоврядування.

Сьогодні, 27 січня, начальник Територіального управління Служби у Житомирській області полковник Служби судової охорони Геннадій Герасимчук зустрічався з новопризначеним заступником голови Житомирської облдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами) Олександром Федьком.

Основна мета зустрічі полягала в розвитку співпраці і взаємодії Служби судової охорони з органами місцевої влади та правоохоронними органами щодо профілактики злочинності і включення Територіального управління до регіональних програм з питань громадської безпеки.

Полковник Служби судової охорони Геннадій Герасимчук поінформував Олександра Федька про стан та перспективи розвитку Служби судової охорони на Житомирщині.

Водночас Олександр Федько висловив переконання, що питання забезпечення громадської безпеки та профілактики правопорушень у регіоні є важливими, і підтримав включення Служби судової охорони до регіональних програм з протидії злочинності та забезпечення безпеки життя і здоров’я громадян, які відвідують судові установи.

На Прикарпатті начальник Територіального управління Служби у Івано-Франківській області полковник Служби судової охорони Андрій Маланій провів робочу зустріч із міським головою Коломиї Богданом Станіславським.

Під час зустрічі керівники обговорили питання співпраці Служби судової охорони з територіальною громадою, зокрема в частині регіональної програми з профілактики злочинності.

А на Черкащині начальник Територіального управління Служби у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко зустрічався з головою Чорнобаївської об’єднаної територіальної громади Сергієм Любивим.

Голова Чорнобаївської ОТГ Сергій Любивий наголосив на пріоритетних напрямах співпраці громади зі Службою судової охорони Черкащини й переконливо запевнив про сприяння та підтримку місцевої влади в реалізації спільного плану дій. У відповідь полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко висловив переконання, що завдяки спільному плану дій та взаємодії жителі об’єднаної територіальної громади почуватимуться безпечніше в приміщеннях судів.

За підсумками робочих зустрічей сторони домовилися про налагодження подальших шляхів взаємодії та запланували проведення спільних заходів.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031