Краще знати й ніколи не скористатися, ніж не змогти врятувати: судові охоронці навчалися рятувати людські життя до приїзду карети швидкої

Краще знати й ніколи не скористатися, ніж не змогти врятувати: судові охоронці навчалися рятувати людські життя до приїзду карети швидкої

Працівники Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф навчали 7 квітня співробітників Служби судової охорони азів надання домедичної допомоги.

Як допомогти безпорадній чи непритомній людині (ще й із явно вираженими ознаками поранення чи травмування) і не нашкодити їй та собі, не наразити на небезпеку? Цих та інших мудрощів навчали інструктори медицини катастроф співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області.

Саме завдяки таким навчанням судові охоронці, кожен день яких прямо пов’язаний із забезпеченням безпеки людей, змогли врятувати не одне людське життя до приїзду карети швидкої.

Охоронці Феміди із задоволенням навчаються нового й засвоюють на практиці вже набуті знання та навички, аби завжди прийти на допомогу тим, хто вкрай її потребує.

Тому заняття почалося з відпрацювання кожним судовим охоронцем реанімаційних навичок на роботі-тренажері. Також вчилися проводити непрямий масаж серця, правильно визначати пульс, адже така помилка може бути фатальною для постраждалого (це коли рятівник відчуває власний пульс, а не потерпілого), та ще чимало інших нештатних ситуацій.

І вкотре співробітники Служби переконалися: краще знати й ніколи не скористатися, ніж не змогти врятувати.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31