Кращі стрільці Служби судової охорони провели апробацію вправ стрільб проєкту нового Курсу стрільб з травматичної та вогнепальної зброї

Кращі стрільці Служби судової охорони провели апробацію вправ стрільб проєкту нового Курсу стрільб з травматичної та вогнепальної зброї

У Києві пройшла апробація вправ навчальних та контрольних стрільб проєкту нового Курсу стрільб зі зброї Служби судової охорони.

Апробація проходила 3 грудня на базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції у м. Києві.

Як зазначив перший заступник Голови Служби полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин, розроблення нового Курсу стрільб пов’язане насамперед з урахуванням нагальних потреб щодо підвищення  професійного рівня підготовки співробітників Служби, який задовольняв би безпечні умови роботи органів та установ судової влади.

– Ми побачили, що Курс стрільб, яким користуємося в системі професійної підготовки, вже не повною мірою відповідає вимогам сучасності. Тому постала необхідність розроблення нового, адаптованого до завдань, які стоять перед Службою щодо охорони об’єктів судової влади й забезпечення безпеки суддів, працівників апарату суду та всіх учасників судових процесів; необхідність провести апробацію Курсу стрільб і в разі позитивних висновків – впровадити його в життя, – додав полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин.

Апробація включала виконання вправ навчальних та контрольних стрільб з пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та вогнепальної зброї. Зокрема, апробацію було проведено на 34 вправах навчальних і контрольних стрільб з пристрою «Форт-17Р», пістолета та автомата Калашникова.

Апробацію вправ стрільб, керував якою начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації центрального органу управління Служби полковник Служби судової охорони Володимир Євграфов, проводили кращі фахівці-стрільці Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.

– Апробація вправ пройшла успішно, отримані результати дозволяють сподіватися, що вже у 2021 році всі співробітники Служби судової охорони навчатимуться і тренуватимуться за новим Курсом стрільб, який відповідатиме абсолютно всім сучасним вимогам до вогневої підготовки судових охоронців, – зазначив полковник Служби судової охорони Володимир Євграфов.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031