Лише за один день охоронці правосуддя Хмельниччини не допустили пронесення Форт-12Р та ножа до органів судової влади

Лише за один день охоронці правосуддя Хмельниччини не допустили пронесення Форт-12Р та ножа до органів судової влади

Незважаючи на карантинні обмеження та зменшення кількості відвідувачів судових установ, громадяни України продовжують нехтувати встановленими правилами і приходять до органів Феміди з предметами, категорично забороненими до пронесення.

Лише за один день вартові правосуддя Хмельниччини не допустили пронесення до Шепетівського міськрайонного суду пристрою для відстрілу патронів, спорядженого гумовими кулями несмертельної дії Форт-12Р, а у Хмельницькому міськрайонному суді  попередили пронесення ножа.

Здебільшого, відвідувачі судових установ “озброюються” через незнання правил.

Тож, Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.

Не варто приносити до приміщень судів та органів системи правосуддя речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031