Меморандум про співпрацю підписали судові охоронці Полтавщини та Рада адвокатів області

Меморандум про співпрацю підписали судові охоронці Полтавщини та Рада адвокатів області

Територіальне управління Служби судової охорони у Полтавській області та Радою адвокатів Полтавської області уклали 3 листопада Меморандум про співпрацю.

Документ підписали начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін та голова Ради адвокатів області Володимир Скукіс.

Підписанню Меморандуму передувала робоча зустріч, на якій також були присутні голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури області Тамара Воротінцева та голова дисциплінарної палати адвокатури області Ігор Гонжак.

– Підписання цього Меморандуму є важливим кроком у забезпеченні безпеки правосуддя, подальшої ефективної співпраці адвокатів та судових охоронців Полтавщини. Адже співробітники Служби не стають на бік інтересів певної сторони, вони стоять на захисті правосуддя загалом. І кожен, хто відвідує судову установу, має почуватися в цілковитій безпеці, – зауважив полковник Служби судової охорони Олександр Аленін.

А Володимир Скукіс зазначив, що лише діалог та співпраця є запорукою успіху в будь-якій справі.

– Сьогоднішнє підписання вкотре це доводить, адже адвокати також зацікавлені в тому, аби правосуддя було безпечним, – додав він.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031