На Черкащині експерти ЄС та керівництво територіального підрозділу Служби судової охорони обговорили питання позиціювання Служби в суспільстві

На Черкащині експерти ЄС та керівництво територіального підрозділу Служби судової охорони обговорили питання позиціювання Служби в суспільстві

Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні 26 жовтня  з метою визначення можливості створення регіонального представництва відвідали Черкащину.

Під час робочої поїздки експерти ЄС завітали й до Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, де зустрілися з керівництвом територіального підрозділу Служби та ознайомилися з питаннями його діяльності й розвитку, головними досягненнями.

Окремо начальник Територіального управління Служби у Черкаській області полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко та радник зі стратегічних комунікацій КМЄС в Україні Хассе Резенбро і представниця місії Олена Горєва обговорили питання позиціювання Служби в суспільстві.

На думку експертів ЄС, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи є актуальною і важливою ланкою в діяльності Служби загалом.

– Налагодження системного діалогу Служби з громадянами та засобами масової інформації через проактивні комунікаційні ініціативи, а також через комунікації з усіма цільовими аудиторіями сприятиме формуванню позитивного іміджу Служби в суспільстві, підвищенню суспільного рівня правової обізнаності з питань безпеки судових установ, – наголосив Хассе Резенбро.

Він також додав, що одним з головних напрямів роботи Консультативної місії Європейського Союзу в Україні є допомога українським партнерам розширити свої комунікаційні можливості з громадськістю задля позиціонування в суспільстві. Тому саме завдяки ретрансляції інформації про Службу судової охорони через різноманітні канали комунікацій до цільових аудиторій формується розуміння громадян про її стратегію та цінності як на національному так і міжнародному рівнях.

Полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко водночас акцентував увагу на важливості впровадження Комунікаційної стратегії Служби судової охорони та детально ознайомив співрозмовників із напрямами роботи Служби на Черкащині в інформаційному просторі.

Підсумовуючи зустріч, сторони висловили переконання, що започатковане партнерство буде плідним та успішним у реалізації низки практичних проєктів стосовно безпеки судочинства, а також слугуватиме підґрунтям для створення регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні на Черкащині.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31