На Черкащині, Сумщині та Дніпропетровщині судові охоронці вдосконалювали професійні навички із забезпечення безпеки судових установ

На Черкащині, Сумщині та Дніпропетровщині судові охоронці вдосконалювали професійні навички із забезпечення безпеки судових установ

Співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати професійні навички щодо забезпечення надійної охорони та безпеки органів й установ судової влади спільно з представниками інших правоохоронних органів.

Так, на Черкащині місцем проведення спільного тренування із забезпечення безпеки і громадського порядку в установі системи правосуддя було обрано Соснівський районний суд.

Під час тренування співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, військовослужбовці Національної гвардії України та працівники Національної поліції відпрацювали питання взаємодії під час припинення масових порушень громадського порядку як у суді, так і на прилеглій до нього території, забезпечення безпеки учасників судового процесу.

– Ми маємо бути максимально сконцентровані й підготовлені до будь-якого розвитку подій навколо судових установ, а вміння діяти на випередження сприятиме тому, аби правосуддя на Черкащині відбувалося в безпечних умовах, – зазначив заступник начальника Територіального управління Служби у Черкаській області підполковник Служби судової охорони Юрій Бас.

На Сумщині до навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області, яке днями пройшло в Тростянецькому районному суді, долучилися й місцеві правоохоронці та рятувальники ДСНС.

Головна мета спільного тренування полягала у відпрацюванні механізму спільних дій щодо убезпечення всіх учасників судових процесів, зокрема тактичних прийомів щодо стримування агресивно налаштованих осіб, які силоміць намагаються прорватися до суду та зірвати судовий процес, а також у разі можливого виникнення пожежі чи задимлення в приміщенні суду.

А в Дніпрі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області спільно з фахівцями обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели протипожежне тренування.

Під час заняття, яке пройшло на базі адміністративної будівлі територіального управління Служби, його учасники спільно відпрацювали дії з локалізації та гасіння пожежі на її початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, а також дотримання заходів безпеки під час евакуації персоналу.

Подібні навчання і тренування допомагають співробітникам Служби судової охорони удосконалювати власну професійну майстерність та відпрацювати спільні дії з представниками інших правоохоронних і силових структур із забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031