На Чернігівщині та Львівщині дві судові установи перейшли під захист Служби судової охорони

На Чернігівщині та Львівщині дві судові установи перейшли під захист Служби судової охорони

Сьогодні, 7 червня, під захист співробітників Служби судової охорони перейшов Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області.

Вранці до суду завітав начальник Територіального управління Служби у Чернігівській області полковник Служби судової охорони Олександр Рибак і разом із т.в.о. голови Ніжинського міськрайонного суду Ігорем Карпусем привітав суддівський корпус та працівників установи з цією важливою подією.

За словами Ігоря Карпуся, довірити Службі судової охорони вирішення безпекових питань всіх органів системи судової влади України – важливе й правильне рішення. Такий крок сприятиме поліпшенню інституційної незалежності судів.

– Ми беззаперечно раді вітати представників Служби судової охорони в наших стінах. Завданням суду є забезпечення прав і свобод громадян. Тому дотримання громадського порядку в судовій залі, коли всі учасники процесу відчувають себе в безпеці, є необхідною умовою незалежного правосуддя, – додав він.

Водночас полковник Служби судової охорони Олександр Рибак запевнив колектив суду в готовності всебічно сприяти ефективній роботі установи.

– Наше головне завдання полягає в тому, щоб суд і його апарат могли безпечно та спокійно виконувати свої обов’язки, працюючи на благо наших громадян і держави, щоб на шляху справедливого судочинства не виникало жодної загрози або перепони. Впевнений, що разом ми працюватимемо, як злагоджений механізм, як одна родина, спільно розв’язуючи всі проблемні питання, – підкреслив очільник судових охоронців Чернігівщини.

Варто додати, що Ніжинський міськрайонний суд став тринадцятим об’єктом судової влади Чернігівської області, який охороняється Службою.

Напередодні співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області взяли під свою охорону тридцять четвертий об’єкт судової влади регіону – Сколівський  районний суд.

Начальник Територіального управління Служби у Львівській області полковник Служби судової охорони Володимир Семенина представив колективові судової установи своїх підлеглих і націлив їх на бездоганне виконання завдань із забезпечення безпеки всіх учасників судових процесів.

Наразі під охороною Служби вже перебуває 526 об’єктів системи правосуддя держави в усіх 24 областях.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031