На Дніпропетровщині судові охоронці удосконалювали навички володіння та застосування зброї у сучасному мультимедійному тирі

На Дніпропетровщині судові охоронці удосконалювали навички володіння та застосування зброї у сучасному мультимедійному тирі

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області в межах занять із первинної професійної підготовки вдосконалили навички стрільби з пістолета Макарова.

Відпрацювання прийомів ефективного застосування співробітниками Служби ПМ, а також удосконалення індивідуальної майстерності та підготовки до виконання службових і спеціальних завдань було основною метою цих занять, які проходили у навчальному центрі державного підприємства ВІТ у Кам’янську  в сучасному мультимедійному тирі за допомогою макету лазерної зброї, а саме пістолет Макарова.

Виконанню вправ практичних стрільб передував інструктаж із заходів безпеки під час поводження зі зброєю та теоретичні заняття з вивчення матеріальної частини.

Такі заняття допомагають вдосконалити та підвищити рівень фахової майстерності співробітників Служби судової охорони до виконання службових обов’язків та навичок володіння зброєю.

Отримані навички і знання даватимуть змогу співробітникам Служби приймати правильні рішення та швидко діяти в екстремальних і складних ситуаціях.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031