На Хмельниччині та Закарпатті співробітники Служби судової охорони тренувалися діяти в екстремальних ситуаціях

На Хмельниччині та Закарпатті співробітники Служби судової охорони тренувалися діяти в екстремальних ситуаціях

На Хмельниччині та Закарпатті співробітники Служби судової охорони 27 листопада тренувалися забезпечувати безпеку судових установ в екстремальних ситуаціях.

Так, спецпризначенці взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області відпрацювали свої дії в межах тактико-спеціального навчання на базі Летичівського районного суду. З місця постійної дислокації у Хмельницькому до райцентру судові охоронці прибули фактично за лічені хвилини.

За основу тактичного навчання взяли одразу кілька сценаріїв. Отож події розгорталися як усередині храму правосуддя, так і на прилеглій до нього території. Під час навчання спецпризначенці взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів відбивали напад на приміщення суду, відтісняли агресивно налаштованих порушників із зали судових засідань і передавали їх правоохоронцям, а також тренувалися гасити пожежу.

Голова Летичівського районного суду Анатолій Лазаренко підготовкою судових охоронців вражений. У храмі Феміди він вершить правосуддя вже два десятки років і лише останній рік не переймається за безпеку установи й усіх, хто в ній перебуває, адже завжди поруч співробітники Служби судової охорони.

Варто додати, що подібні навчання заплановано провести в кожному суді Хмельниччини, який перебуває під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області, аби судові охоронці вивчили специфіку забезпечення безпеки кожного з них.

А на Закарпатті навчально-методичні збори та спільні тактико-спеціальні навчання пройшли на базі Виноградівського районного суду. Крім співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області, до заходів також долучилися рятувальники та поліцейські.

У ході навчання його учасники удосконалили тактику спільних дій у разі виникнення нештатних ситуацій та надзвичайних подій під час забезпечення охорони та безпеки судової установи.

Зокрема, спільно з поліцейськими судові охоронці стримували натовп агресивних осіб, які намагалися заблокувати проїзд конвойного автомобіля при в’їзді та виїзді на територію суду. А коли конвой доставив до зали судового засідання осіб, що перебувають під вартою, судові охоронці та поліцейські діяли в умовах ускладнення обстановки безпосередньо всередині судової установи.

Разом з працівниками апарату суду співробітники Служби судової охорони вчилися в рятувальників ДСНС основних правил протипожежної безпеки. Йшлося про те, як діяти наряду судових охоронців у разі виникнення пожежі в будівлі суді та як правильно застосовувати засоби пожежогасіння.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031