На Львівщині, Хмельниччині та Чернігівщині три установи судової влади держави перейшли під захист Служби судової охорони

На Львівщині, Хмельниччині та Чернігівщині три установи судової влади держави перейшли під захист Служби судової охорони

Сьогодні, 10 червня, під захист співробітників Служби перейшло ще три установи судової влади держави.

На Поділлі дев’ятнадцятим об’єктом системи правосуддя Хмельницької області, який відтепер охороняється судовими охоронцями, став Полонський районний суд.

В урочистій атмосфері співробітники Служби судової охорони, які цього дня заступили на охорону будинку правосуддя, присягнули самовіддано виконувати свої обов’язки. Заступник начальника Територіального управління Служби у Хмельницькій області полковник Служби судової охорони Микола Тимощук провів для них інструктаж і нагадав про головне  завдання судових охоронців: завжди й за будь-яких умов лишатися на захисті правосуддя.

– Ви маєте докласти максимальних зусиль, аби в цих стінах завжди було безпечно і працівникам, і відвідувачам, – додав полковник Служби судової охорони Микола Тимощук.

До вітальних слів долучився й присутній на заході керівник апарату Хмельницького апеляційного суду Геннадій Крупельницький.

– Охорона суду – робота не легка. Служба судової охорони готує справжніх професіоналів, які спроможні повною мірою захищати правосуддя. Сьогодні я бачу вашу повну готовність до забезпечення надійної охорони цього суду, – зазначив Геннадій Крупельницький.

А голова Полонського районного суду Анатолій Гощар привітав нових колег із влиттям у свій надзвичайно дружній колектив та побажав їм, аби під час служби в них не виникало жодних форс-мажорних ситуацій.

На Львівщині Жидачівський районний суд відсьогодні охороняється співробітниками Служби судової охорони.

Начальник Територіального управління Служби у Львівській області полковник Служби судової охорони Володимир Семенина провів цільовий інструктаж для співробітників, які заступили на службу в суді, під час якого особливу увагу звернув на пильність та відповідальність у несенні служби, важливість якісного виконання покладених завдань, а також наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів і працівників судової установи.

Жидачівський районний суд став тридцять шостим об’єктом судової влади області, який перейшов під захист судових охоронців.

А на Чернігівщині під охорону співробітників Служби судової охорони перейшов Новгород-Сіверський районний суд. Він став п”ятнадцятою установою судової влади регіону, яка знаходиться під захистом судових охоронців.

Наразі під охороною Служби перебуває вже 530 об’єктів системи правосуддя держави в усіх 24 областях.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930