На Прикарпатті судові охоронці продовжують вдосконалювати навички надання домедичної допомоги

На Прикарпатті судові охоронці продовжують вдосконалювати навички надання домедичної допомоги

Майже щодня  співробітникам Служби судової охорони доводиться рятувати чиєсь життя, і добре, що в кожного з рятівників вистачає певних знань, вмінь та навичок, які вони отримують під час занять із домедичної допомоги.

Ось і 16 листопада на базі Територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття відбулися  такі заняття для працівників та співробітників Служби судової охорони під керівництвом досвідчених інструкторів із домедичної допомоги Муніципальної інспекції Івано-Франківська Юрія Титоренка та Михайла Попадюка.

Під час навчання судові охоронці детально ознайомилися з анатомічними, фізіологічними та психологічними особливостями роботи з постраждалими та методами підтримки життєдіяльності людини, а також вдосконалили свої знання щодо алгоритму дій у разі інфаркту, інсульту, судомного нападу, втрати свідомості, проведення серцево-легеневої реанімації та зупинки критичних кровотеч за допомогою турнікетів, джгутів та підручних засобів.

Адже  кожен співробітник Служби знає, що від своєчасно наданої правильної домедичної допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування постраждалого, а й життя людини.

 

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31