На Прикарпатті та Кіровоградщині судові охоронці взяли участь у тактико-спеціальних заняттях із захисту об’єктів судової влади

На Прикарпатті та Кіровоградщині судові охоронці взяли участь у тактико-спеціальних заняттях із захисту об’єктів судової влади

В останні дні жовтня на Прикарпатті та Кіровоградщині співробітники Служби судової охорони взяли участь у тактико-спеціальних заняттях, спрямованих на удосконалення професійної майстерності в захисті об’єктів судової влади.

Так, своє тренування співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області провели спільно з   військовослужбовцями Національної гвардії України, працівниками Управління патрульної поліції та рятівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

Заняття, що пройшли на базі Івано-Франківського апеляційного суду, мали на меті відпрацювання із взаємодіючими підрозділами інших силових структур алгоритму спільних дій із забезпечення належного громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, забезпечення в суді безпеки всіх учасників резонансного судового процесу.

А в Кропивницькому навчання місцевих судових охоронців пройшло в
Кіровоградському районному суді Кіровоградської області.

Тут співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградській області відпрацювали тактичні прийоми з видалення із зали судового засідання порушників громадського порядку, блокування й затримання агресивно налаштованих учасників судового процесу.

Акцент також було зроблено на підвищенні рівня злагодженості та взаємодії структурних підрозділів територіального управління в період підготовки співробітників резерву ІІ черги для виконання завдань із забезпечення охорони та безпеки органів системи правосуддя, своєчасного й ефективного реагування на виникнення нештатних ситуацій.

Завершилися тактико-спеціальні заняття в Івано-Франківську та Кропивницькому підбиттям підсумків із детальним аналізом дій кожного учасника.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031