На Прикарпатті та в Чернівцях зустрічалися керівники Служби судової охорони й установ виконання покарань

На Прикарпатті та в Чернівцях зустрічалися керівники Служби судової охорони й установ виконання покарань

У  Франківську 28 липня відбулася робоча зустріч начальника Територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття з представниками Івано-Франківської установи виконання покарань (№12) стосовно співпраці та обміну інформацією з метою забезпечення безпеки учасників судового процесу й підтримання громадського порядку в судах.

Під час наради сторони обговорили спільні питання, що стосуються безпеки в судах та судових установах області. 

Зокрема, увагу приділили питанню обміну інформацією між черговими частинами щодо осіб, які схильні вчиняти протиправні дії, а  також тих, які конвоюються до судових установ області з УВП (№12) та можуть спричиняти шкоду собі чи стороннім.

Також учасники зустрічі обговорили спільні тренування співробітників обох відомств, які сприятимуть підвищенню професійного рівня судових охоронців.

Під час зустрічі в Чернівцях її учасники обговорили питання взаємодії правоохоронних органів та співробітників Служби судової охорони щодо забезпечення належного контролю за поведінкою засуджених під час конвоювання для відбування покарання та своєчасного реагування на допущені ними порушення.

Начальник Територіального управління Служби у Чернівецькій області полковник Служби судової охорони Олександр Драгус, зокрема, окреслив напрями взаємодії між управлінням та установою виконання покарань, наголосивши на важливості інформаційного обміну з органами державної кримінально-виконавчої служби щодо намірів осіб, які конвоюються до суду зі слідчого ізолятора чи установи виконання покарань, вчинити протиправні дії.

Натомість начальник арештного дому «Чернівецький слідчий ізолятор» Вадим Кривой погодився, що це дозволить унеможливити ризики та загрози, які можуть виникнути під час організації несення служби на об’єктах охорони.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031