На Сумщині та Прикарпатті судові охоронці разом з іншими правоохоронцями відточували майстерність забезпечувати безпеку резонансних судових засідань

На Сумщині та Прикарпатті судові охоронці разом з іншими правоохоронцями відточували майстерність забезпечувати безпеку резонансних судових засідань

Судові охоронці Сумщини та Харківщини 8 червня пройшли спільний тактико-спеціальний вишкіл на базі Охтирського міськрайонного суду Сумської області.

Окрім  охоронців Феміди, у навчаннях також взяли участь місцеві правоохоронці.

Мета спільного тренування полягала у відпрацюванні низки тактичних завдань. Зокрема, за будь-якого розвитку ситуації забезпечити належний громадський порядок судового засідання, не допустити проявів неповаги до суду й інших протиправних дій, та головне – забезпечити безпеку всіх без винятку учасників судового процесу.

Охоронці Феміди злагоджено відпрацювали різні тактичні завдання і прийоми зі стримування агресивно налаштованого натовпу та блокування спроб проникнення до приміщення суду й на його територію невідомих осіб, їх витіснення з подальшим передаванням працівникам Нацполіції.

Начальник Територіального управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко проаналізував етапи тактико-спеціальних навчань та відзначив командну роботу судових охоронців.

– Для забезпечення належного рівня безпеки під час судових засідань  результат  залежить від командної роботи. Тільки злагодженість дій та чітке виконання поставлених завдань може гарантувати безпеку для всіх учасників судового процесу. Вміння працювати в тандемі з колегами з інших областей свідчить про високу професійність та підготовленість наших підлеглих, – зазначив Андрій Марущенко.

Подібне тактико-спеціальне навчання із залученням судових охоронців одразу двох територіальних управлінь Служби днями відбулося й на Прикарпатті.

У Калуському міськрайонному суді Івано-Франківської області свою професійну майстерність підвищували співробітники територіальних управлінь Служби судової охорони у Івано-Франківській та Львівській областях. До спільного навчання охоронців Феміди також приєдналися й працівники районного відділу Нацполіції та рятувальники ДСНС України.

Навчання пройшло за максимально наближеним до реальності сценарієм. Під час тренування охоронці Феміди удосконалили тактичні дії з витіснення із зали судового засідання порушників громадського порядку, попереджували спроби нападу на суддю, моделювали завдання із забезпечення особистої безпеки судді та інших учасників резонансного судового процесу.

Такі навчання є невід’ємною частиною службової діяльності Служби судової охорони. Щоразу, відпрацьовуючи на різних об’єктах судової влади тактичні завдання, судові охоронці навчаються миттєво вживати заходів реагування і злагоджено протидіяти небезпеці.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930