На Сумщині тринадцята установа судової влади регіону перейшла під захист Служби судової охорони

На Сумщині тринадцята установа судової влади регіону перейшла під захист Служби судової охорони

Сьогодні, 26 січня, співробітниками Служби судової охорони взято під охорону Конотопський міськрайонний суд Сумської області.

Під час процедури взяття під охорону судової установи начальник Територіального управління Служби у Сумській області полковник Служби судової охорони Володимир Бабич особисто представив голові суду охоронців Феміди, які відтепер забезпечуватимуть охорону й безпеку.

Інструктуючи співробітників, полковник Служби судової охорони Володимир Бабич акцентував їхню увагу на ефективному виконанні покладених на Службу завдань з охорони суду, підтриманні в ньому громадського порядку та забезпеченні безпеки всіх учасників судового процесу, а також на обов’язковому дотриманні карантинних заходів.

Водночас голова суду Тетяна Буток зазначила, що перехід установи під захист судових охоронців став довгоочікуваною подією для колективу суду та висловила впевненість, що з появою Служби судової охорони кожен працівник суду та учасник судового процесу нарешті почуватиметься в безпеці.

Незмінною є і традиція судових охоронців дарувати квіти жіночій половині колективу судової установи в день взяття її під охорону.

Конотопський міськрайонний суд став тринадцятим об’єктом системи правосуддя  Сумської області, який охороняється Службою судової охорони.

Наразі під охороною Служби вже перебуває 471 об’єкт судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1500 судових охоронців.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031