На Тернопільщині та Донеччині судові охоронці відточували свої професійні навички із забезпечення охорони й безпеки судів  

На Тернопільщині та Донеччині судові охоронці відточували свої професійні навички із забезпечення охорони й безпеки судів   

Упродовж останніх двох днів у Кременецькому та Підволочиському районних судах Тернопільської області тривали тактико-спеціальні заняття Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області.

До занять також залучалися обласні підрозділи Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Судові охоронці спільно з представниками інших силових структур успішно відпрацювали завдання, пов’язані із загостренням обстановки у залі судових засідань та порушень громадського порядку поруч з приміщеннями установ системи правосуддя.

Співробітники Служби отримали практичний досвід з виконання оперативно-службових завдань відповідно до спеціалізації, відпрацювали алгоритм дій з підтримання тісної взаємодії з територіальними підрозділами інших силових структур.

– Спільні навчання на базі органів системи правосуддя області підвищують результативність нашої службової діяльності та забезпечують своєчасність реагування на ускладнення обстановки, – зазначив заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області полковник Служби Ігор Кучер.

А на Донеччині співробітники Служби судової охорони сьогодні, 4 вересня, відпрацювали тактичні прийоми при виникненні форс-мажорних ситуацій під час забезпечення охорони і безпеки судових установ.

На базі Дружківського міського суду співробітники підрозділу швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області провели моделювання застосування різноманітних тактичних прийомів з метою витіснення з приміщення суду агресивно налаштованих осіб, які порушують громадський порядок і висловлюють неповагу до суду.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області майор Служби Артем Шевченко, який здійснював загальне керівництво тренуванням, зазначив, що такі заняття проводитимуться регулярно, аби якнайшвидше підготувати співробітників підрозділу швидкого реагування до дій під час позаштатних ситуацій, що можуть виникнути під час несення служби.

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031