На Тернопільщині та Сумщині судові охоронці вдосконалювали професійні навички із забезпечення безпеки судових установ

На Тернопільщині та Сумщині судові охоронці вдосконалювали професійні навички із забезпечення безпеки судових установ

Сьогодні, 17 вересня, судові охоронці Хмельниччини та Тернопільщини вкотре пліч-о-пліч відпрацювали спільні дії в разі ускладнення обстановки навколо судової установи.

Цього разу місцем проведення спільного тактико-спеціального навчання співробітників територіальних управлінь Служби судової охорони у Хмельницькій та Тернопільській областях було обрано Підволочиський районний суд, що на Тернопільщині.

За сценарієм тренування десяток агресивних молодиків, невдоволених рішенням суду,  намагалися штурмувати будинок правосуддя. Тому насамперед під час навчання перевірялася оперативна готовність судових охоронців відреагувати на цю ситуацію, адже в будь-який час доби вони мають бути напоготові, аби за лічені хвилини прибути на місце події.

Під час навчання співробітники двох територіальних управлінь Служби також відпрацювали всі можливі негативні сценарії розвитку подій: припиняли групові порушення громадського порядку, шукали майстерно замасковану вибухівку, захищали суддю від посягань і здійснювали його евакуацію, затримували та передавали правоохоронцям порушників громадського порядку, утворювали безпечний коридор для конвойного автомобіля.

– У кожного підрозділу Служби є своя специфіка й тактика дій, тому важливо вміти спільно працювати під час подолання різних небезпек. Таких ситуацій може бути багато, і всі вони потребують залучення певних  сил та засобів. Не зупиняємося на досягнутому, вдосконалюємося і тримаємо планку, яку ми поставили, – прокоментував перебіг тренування заступник начальника територіального управління Служби у Хмельницькій полковник Служби судової охорони Ігор Кирник.

А на Сумщині на цьому тижні спільні навчання судових охоронців, військовослужбовців Нацгвардії, працівників Нацполіції та рятувальників ДСНС пройшли на базі двох судових установ – Роменського міськрайонного та Ковпаківського районного судів.

Головна мета цих навчань полягала в удосконаленні механізму спільних дій представників силових і правоохоронних структур для убезпечення всіх учасників судового процесу. Зокрема, судові охоронці відпрацювали тактику стримування натовпу агресивно налаштованих осіб, попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу, затримання та передачу порушників громадського порядку правоохоронцям.

Також спільно з фахівцями ДСНС співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Сумській області відпрацювали дії в разі виникнення пожежі чи задимлення в приміщеннях судів: евакуацію персоналу та відвідувачів, застосування засобів пожежогасіння й надання допомоги умовно постраждалим.

Підбиваючи підсумки тренувань, заступник начальника Територіального управління Служби у Сумській області полковник Служби судової охорони Сергій Стеблянко висловив упевненість, що набуті під час навчань професійні навички допоможуть їх учасникам успішно виконувати свої службові обов’язки.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31