На Житомирщині та Тернопільщині судові охоронці вдосконалювали професійні навички із забезпечення безпеки установ судової влади

На Житомирщині та Тернопільщині судові охоронці вдосконалювали професійні навички із забезпечення безпеки установ судової влади

На базі Житомирського апеляційного суду 11 листопада пройшло спільне  тактико-спеціальне навчання з відпрацювання завдань із забезпечення безпеки судової установи.

Свою професійну майстерність під час тренування удосконалювали співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області, військовослужбовці Національної гвардії України та працівники Національної поліції України.

Учасники тренування відпрацювали різні змодельовані варіанти можливих нештатних ситуацій навколо судової установи. Зокрема, припинення масових порушень громадського порядку в залі судового засідання, забезпечення безпеки всіх без винятку учасників судового процесу, дії в разі відмови підсудних виконувати законні вимоги тощо.

А на Тернопільщині нещодавно співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області спільно з фахівцями обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели протипожежне тренування.

Під час заняття, яке пройшло на базі адміністративної будівлі Територіального управління Служби, його учасники спільно відпрацювали дії з локалізації та гасіння пожежі на її початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, а також дотримання заходів безпеки під час евакуації персоналу.

– Такі тренування допомагають співробітникам Служби судової охорони удосконалювати власну професійну майстерність та відпрацювати спільні дії з представниками інших силових структур для забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, – зазначив начальник Територіального управління Служби у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Едуард Кольцов.

Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31