Народні депутати України ознайомилися з усіма аспектами діяльності Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області

Народні депутати України ознайомилися з усіма аспектами діяльності  Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області

На цьому тижні одразу кілька народних депутатів України ознайомилися з діяльністю Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області.

Так, народні депутати України 9-го скликання Олександр Аліксійчук та Сергій Євтушок, а також Сарненський міський голова Руслан Серпенінов відвідали розташування рівненських судових охоронців 21-го та 22 липня.

Вони ознайомилися з роботою та умовами розташування територіального управління Служби, його структурою, завданнями та стратегією розвитку.

Під час зустрічей народних обранців від Рівненщини та мера Сарн із начальником Територіального управління Служби у Рівненській області полковником Служби судової охорони Віктором Морозом були обговорені питання впровадження державної служби, антикорупційної політики, а також інші питання діяльності Служби судової охорони.

Також під час зустрічей розглядалися важливі питання реформування судової гілки влади в контексті розвитку Служби судової охорони та її взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Принагідно Сарненський міський голова Руслан Серпенінов запевнив полковника Служби судової охорони Віктора Мороза в підтримці та співпраці щодо забезпечення безпеки в судах і повідомив про включення Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області до міської комплексної програми профілактики правопорушень та протидії злочинності на 2021–2023 роки.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031