Одразу сім установ Феміди перейшли під охорону співробітників Служби судової охорони

Одразу сім установ Феміди перейшли під охорону співробітників Служби судової охорони

Сьогодні, 15 жовтня, Служба судової охорони взяла під свою охорону одразу сім об’єктів судової влади держави.

На Донеччині дві судові установи перейшли під охорону Служби: відсьогодні під захистом Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області Димитровський міський суд та Великоновосілківській районний суд.  Отож уже дев’ятнадцять об’єктів судової влади на Донеччині охороняються Службою судової охорони.

Інструктаж для співробітників Служби, які заступили на охорону судів, особисто провів начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур. Він акцентував увагу на якісному виконанні завдань з охорони судових установ та дотриманні судовими охоронцями карантинних заходів.

Участь у заходах взяття під охорону судових установ, які пройшли з дотриманням карантинних норм, також взяли виконувач обов’язків начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області Сергій Музикант, голови та колективи судів.

Сімнадцятий об’єкт правосуддя Житомирської області – Романівський районний суд – перейшов під охорону Служби судової охорони.

– Сподіваюся на співпрацю та порозуміння, – зазначив начальник Територіального управління Служби у Житомирській області полковник Служби судової охорони Геннадій Герасимчук, звертаючись до колективу суду.

А голова Романівського районного суду Микола Ковальчук зазначив, що щотижня в установі розглядається близько 40 судових справ. Мінімум раз на місяць розглядаються справи, які викликають суспільний резонанс.

– Ми втішені, що наш суд нарешті взято під охорону Службою судової охорони, – зазначив Микола Ковальчук і побажав судовим охоронцям натхнення, спокійних робочих буднів та міцного здоров’я.

Варто додати, що в суді підготувалися до переходу під охорону Служби. Для співробітників наряду обладнали пост пропуску, який забезпечений необхідними технічними засобами для здійснення пропускного режиму. Для речей, заборонених до пронесення до суду, встановили камери схову, а відвідувачам в обов’язковому порядку вимірюють температуру та слідкують за дотриманням інших карантинних заходів.

У Запорізькій області під охорону Служби судової охорони перейшов Заводський районний суд Запорізької області.

Начальник Територіального управління Служби у Запорізькій області полковник Служби судової охорони Олександр Корсун, представляючи колективові суду наряд судових охоронців, які відтепер забезпечуватимуть безпеку судової установи, запевнив, що безпека усіх, хто перебуватиме в суді, є пріоритетом для  співробітників Служби.

– Прийняття органів системи правосуддя під охорону Служби судової охорони є довгоочікуваною подією, – наголосила начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області Ірина Бєлікова й побажала судовим охоронцями успіхів у виконанні завдань з охорони та забезпеченні безпеки судових установ.

Заводський районний суд став десятою установою судової влади, яка охороняється Службою судової охорони в Запорізькій області.

На Слобожанщині черговою судовою установою, що охороняють співробітники Служби, став Харківський районний суд Харківської області. У церемонії взяття установи під охорону взяли участь начальник Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко, начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області Володимир Остапенко, голова та працівники апарату Харківського районного суду.

Як зазначила у своєму зверненні до судових охоронців голова Харківського районного суду Тетяна Бобко,  судді та працівники апарату установи готові до нового етапу співпраці зі Службою судової охорони, і побажала їм успішної служби.

Варто додати, що Харківський районний суд став двадцять другою установою системи правосуддя Слобожанщини, яка охороняється Службою.

Сьогодні ж чотирнадцятий об’єкт судової влади Буковини перейшов під охорону Служби судової охорони – Вижницький районний суд Чернівецької області.

Начальник Територіального управління Служби у Чернівецькій області полковник Служби судової охорони Олександр Драгус представив керівництву та працівникам установи судових охоронців, які їх охоронятимуть, і провів інструктаж, націливши співробітників на належне виконання функціональних обов’язків. Також він нагадав судовим охоронцям порядок дій у разі виникнення форс-мажорних ситуацій та акцентував увагу на неухильному дотриманні карантинних заходів.

Водночас голова Вижницького районного суду Чернівецької області Іван Пилип’юк зазначив, що поява в установі Служби судової охорони довгоочікувана й колектив суду з готовністю співпрацюватиме зі співробітниками Служби.

Сьогодні ж співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області розпочали забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в Самбірському міськрайонному суді Львівської області.

Очільник Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області полковник Служби Володимир Семенина провів перший інструктаж співробітникам, які заступили на службу, під час якого звернув особливу увагу на пильність та відповідальність при виконанні функціональних обов’язків та наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів і працівників судової установи.

Самбірський міськрайонний суд став двадцять п’ятою установою системи правосуддя Львівщини, що охороняється Службою судової охорони.

За доброю традицією Служби, жіночим колективам прийнятих під охорону судових установ охоронці Феміди подарували квіти.

Наразі під охороною Служби судової охорони вже перебувають 399 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах Феміди на службу заступає майже 1200 судових охоронців.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031