Охоронці Феміди брали участь в онлайн-вебінарі з формування корпоративної культури суду

Охоронці Феміди брали участь в онлайн-вебінарі з формування корпоративної культури суду
Сьогодні, 26 листопада, співробітники центрального органу управління та територіальних управлінь Служби судової охорони взяли участь в онлайн-вебінарі “Корпоративна культура та етика спілкування: від слів до дій”, організованому Проєктом ЄС “Право-Justice” в межах нової фази Ініціативи “Модельні суди”.
Конференцію розпочали вітальними словами т. в. о. Голови Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков, заступниця начальника відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів та органів суддівського врядування Марина Самофал, головна міжнародна експертка з питань судової реформи – керівниця компоненту 2 Проєкту ЄС “Право-Justice” Анна Адамська-Галлант, а від Національної школи суддів України в роботі конференції брала участь заступниця начальника відділу підготовки викладачів (тренерів) Тамара Закревська.
Під час конференції міжнародні експерти та національні партнери Проєкту обговорили питання щодо внутрішньої комунікації, як частини корпоративної культури, етики міжінституційної взаємодії, як елемента ефективного адміністрування судочинства, ролі установ судової освіти у формуванні корпоративної культури суду та міфів корпоративної культури.
Марина Самофал у своїй презентації, зокрема, зосередила увагу учасників онлайн-конференції на ролі Національної школи суддів України у формуванні корпоративної культури суду, виокремивши чотири ключові елементи управлінського контролю: цінності, етика, стиль керівництва та система комунікацій, які безпосередньо впливають на формування єдиних етичних стандартів поведінки колективу судових установ і забезпечення його організаційної єдності.
Завдяки таким комунікаційним заходам співробітники Служби судової охорони мають унікальну нагоду покращити та здобути нові навички корпоративної культури та етики комунікування, встановлених стандартів корпоративного стилю спілкування.
Погода

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31