Охоронці Феміди Дніпра вдосконалюють свої навички з надання першої домедичної допомоги

Охоронці Феміди Дніпра вдосконалюють свої навички з надання першої домедичної допомоги

Домедична підготовка – одна з важливих навчальних дисциплін у системі професійної підготовки співробітників Служби судової охорони. Адже щодня, маючи справу з великою кількістю відвідувачів суду, судові охоронці неодноразово рятували людські життя до приїзду карети швидкої.

Сьогодні, 7 червня, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області відточували свої навички надавати першу допомогу за протоколом BLS.

Навчання проводив досвідчений фахівець своєї справи, керівник ГО “Медичний корпус Дніпро” Олексій Турчак.

Охоронці Феміди детально вивчали анатомічні, фізіологічні та психологічні особливості роботи з постраждалими й методи підтримки життєдіяльності людини.

Під час тренінгу cудові охоронці дізналися, що робити в разі інфаркту, інсульту, судомного нападу, непритомності, як проводити серцево-легеневу реанімацію й зупиняти критичні кровотечі за допомогою турнікетів, джгутів та підручних засобів.

Олексій Турчак наголосив на високому рівні підготовки співробітників Служби судової охорони з надання домедичної допомоги, адже багато з них пройшли відповідні курси з тактичної медицини, захищаючи нашу країну на Сході.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031