Охоронці Феміди Хмельниччини були наставниками та інструкторами юних козаків – учасників військово-патріотичної гри “Сокіл Джура”

Охоронці Феміди Хмельниччини були наставниками та інструкторами юних козаків – учасників військово-патріотичної гри “Сокіл Джура”

Майже тиждень підліткові команди з усієї Хмельниччини проводили справжнє козацьке таборування на території маєтку Самчики, де проходив обласний етап військово-патріотичної гри “Сокіл Джура”.

Наставниками та інструкторами юних козаків були і співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області.

Рої змагалися у стройовій підготовці, стрільбі, подоланні смуги перешкод, наданні домедичної допомоги. Також юні козаки вчилися застосовувати свої знання в екстремальних умовах. Допомагали їм у цьому та навчали тонкощів орієнтування на місцевості майстри своєї справи, серед яких і начальник відділу фізичного захисту Територіального управління Служби у Хмельницькій області майор Служби судової охорони Андрій Вишинський – незмінний суддя козацького збору та вишколу.

На завершення дитячих змагань співробітники Служби судової охорони  у свій позаслужбовий час долучилися до “Джури” та продемонстрували роям свою професійну майстерність. Школярі змогли переглянути показові виступи судових охоронців: порятунок судді від нападу та його евакуацію в безпечне місце, елементи самозахисту та затримання порушників громадського порядку.

Дитячому захопленню не було меж. Надто коли їм випала нагода приміряти всю амуніцію судових охоронців та спробувати себе в мистецтві самооборони.

– Ці діти, я певний, ніколи не стануть на слизьку стежину. Ми виховуємо покоління справжніх патріотів. Тут школярі не лише опановують військову справу, а й обирають своє майбутнє. Діти з цікавістю спілкуються з охоронцями Феміди, які охоче розповідають про Службу судової охорони. Ми будемо надзвичайно раді через роки побачити їх у своєму строю, – зазначив майор Служби судової охорони Андрій Вишинський.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031