Охоронці Феміди Хмельниччини за тиждень зібрали 12 кілограмів відпрацьованих батарейок і здали на утилізацію

Охоронці Феміди Хмельниччини за тиждень зібрали 12 кілограмів відпрацьованих батарейок і здали на утилізацію

Однією з найбільших екологічних проблем є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед якого особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки.

Отож Служба судової охорони ініціювала челендж зі збору на безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок до якого долучилися співробітники Служби у всіх регіонах України.

Свою першу партію відпрацьованих елементів живлення здали на утилізацію судові охоронці Хмельниччини. За тиждень  вони зібрали 12 кілограмів батарейок і передали їх водієві Еко бусу, який щодня курсує містом, з метою доправлення на утилізацію методом спеціального оброблення для знешкодження.

Свідомість співробітників Служби судової охорони, яким не байдуже майбутнє нашої планети, мотивує інших людей долучатися до благородної справи, адже зберігаючи природу ми зберігаємо майбутнє нашої планети.

Сьогодні навіть діти знають, що розкладання однієї неправильно утилізованої пальчикової батарейки триває понад 20 років і що одна така батарейка здатна забруднити 20 квадратних метрів землі токсичними речовинами: кадмієм, свинцем, ртуттю. З батарейок вони просочуються в ґрунтові води, далі важкі метали й інші шкідливі речовини потрапляють в рослини, потім – у тварин, а згодом опиняються на нашому столі. Важкі метали роками накопичуються в організмі і, коли набереться критична маса, – шкодять здоров’ю людини: страждають нервова й імунна системи, підшлункова залоза, печінка.

Тож варіант “просто на смітник” – це злочин проти самих себе. Батарейки необхідно збирати для подальшої переробки.

Служба судової охорони вкотре закликає всіх небайдужих збирайте батарейки, будьте сучасні, бережіть природу, бережіть планету!

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031