Охоронці Феміди продовжують найкращі традиції для зміцнення родинних стосунків та збагачення знаннями історії рідного краю й України

Охоронці Феміди продовжують найкращі традиції для зміцнення родинних стосунків та збагачення знаннями історії рідного краю й України

Вже другий рік поспіль для співробітників Служби судової охорони вересень асоціюється з теплим і радісним святом – Днем родини.

У кожному територіальному управлінні Служби співробітники і працівники у вихідні дні об’єднуються в одну велику родину по-своєму, наповнюються миром і любов’ю та найкращими враженнями від навколишньої краси, величі української спадщини і традицій.

Так, цими сонячними вихідними співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області разом зі своїми родинами подорожували унікальним етнопарком “Ладомирія”. Це казкова країна, у якій  творці зуміли поєднати сучасні можливості та прадавні традиції: унікальні автентичні строї, закладена у вишиване мереживо мова нашого народу, ткацька майстерня “Серпанок”, а скансен – музей історії сільського господарства Волині – переніс відвідувачів у далекі часи наших пращурів і познайомив з їхньою фізичною працею на землі.

Продовжили подорож вихідного дня на Равликовій фермі, де на території понад 1,5 га випасаються, гріються на сонечку і зрошуються равлики. Окремим сюрпризом для дітей судових охоронців стали перегони равликів: як з’ясувалося, і вони бувають швидкими.

Наступне місце знайомства – велична та містична форт-застава, що за 6 км від міста Дубно, яка зберігає справжні військові історії. Насамкінець подорожі відвідали один із найстаріших замків України – середньовічний замок князів Острозьких, який ніколи не був узятий приступом.

На Одещині співробітники Служби зі своїми родинами мали змогу оздоровитися та відпочити на березі Чорного моря, на базі відпочинку смт. Затока Одеської області, а збагатитися духовно вони виявили бажання в Одеському художньому музеї, що вже понад 200 років показує пречудові витвори живопису для всіх охочих.

Судові охоронці з Івано-Франківська провели День родини в наймальовничішому місці Прикарпаття – на полонині Перці, що в селі Яблуниця, яка є унікальним та найбільш відвідуваним туристичним об’єктом.

З великим задоволенням діти та їх батьки відпочили разом пізнавально. Для дорослих був організований екскурс в історію полонини Перці, а малеча зацікавлено проходила квести.

Варто додати, що кожен такий сімейний захід організовується та проводиться за сприяння профспілкових організацій територіальних управлінь Служби і завжди сприяє об’єднанню колективу та покращенню мікроклімату в сім’ях.

Щасливі миті, проведені з сім’єю, найцінніші, тому важливо їх примножувати, адже саме рідні підтримують нас у всіх починаннях, надихають й мотивують ставати кращими!

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930