Охоронці Феміди продовжують вдосконалювати свої знання та навички на заняттях, організованих Національною школою суддів України

Охоронці Феміди продовжують вдосконалювати свої знання та навички на заняттях, організованих Національною школою суддів України

Дніпропетровське регіональне відділення Національної школи суддів за підтримки проєкту USAID “Нове правосуддя” організувало і провело 10 червня для співробітників територіальних управлінь Служби судової охорони у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях онлайн-тренінг на тему: “Покращення рівня доступу осіб з порушенням слуху до правосуддя”.

Особливо цікавим для співробітників Служби видалася практична частина тренінгу, яку провела викладачка основних методів спілкування з людьми, що мають вади слуху, Наталія Московець.

Тренер-викладач показала значення кожного вказаного слова, а також презентувала судовим охоронцям українську дактильну азбуку, на якій зображені жести та їх тлумачення.

Наостанок кожен учасник тренінгу мав змогу мовою жестів поспілкуватися з викладачем. Безперечно, отримані знання та практичні навички спілкування жестовою мовою допоможуть судовим охоронцям ефективно комунікувати з громадянами, що мають вади слуху.

В цей же день для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області Національна школа суддів України у співпраці з Державною судовою адміністрацією України провела онлайн-круглий стіл на тему: “Функціонування Служби судової охорони в системі правосуддя України”.

Відкрили круглий стіл проректор Національної школи суддів України  Володимир Мазурок і начальник Територіального управління Служби судової охорони полковник Служби судової охорони Едуард Кольцов, які наголосили на важливості заходу, окреслили його цілі та значимість.

Захід своїми виступами і презентаціями продовжили директор Чернівецького регіонального відділення Національної школи суддів України Анатолій Огородник та суддя Жовтневого районного суду м. Дніпра Максим Ходаківський, які наголосили на необхідності функціонування Служби судової охорони в системі правосуддя й психологічних аспектах взаємодії органів та установ правосуддя.

Цікавою була доповідь голови Кременецького районного суду Галини Білосевич, яка зазначила, що основою розвитку правової держави є безпека правосуддя, відкритість доступу до правосуддя,  а встановлення прозорої і зрозумілої системи судочинства є запорукою відновлення довіри суспільства до судової системи загалом.

Спікерами під час круглого столу були і співробітники Територіального управління Служби у Тернопільській області – полковник Служби судової охорони Ігор Кучер та підполковник Служби судової охорони Сергій Вівсяник, які зупинилися на результатах службової діяльності Територіального управління, основних досягненнях та реалізації соціальних проєктів за участю охоронців Феміди.

Учасники круглого столу обговорили різні конфліктні ситуації, які можуть виникати під час виконання службових завдань, і шукали раціональні шляхи їх розв’язання.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031