Охоронці Феміди столиці поповнили банк крові дитячої лікарні “Охматдит” та бібліотеку у відділенні травми

Охоронці Феміди столиці поповнили банк крові дитячої лікарні “Охматдит” та бібліотеку у відділенні травми

Сьогодні, 12 листопада, у межах Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху дванадцять співробітників Служби судової охорони центрального органу управління й Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області здали кров для потреб дітей, які лікуються в Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”.

В усьому світі в людей будь-якого віку виникає потреба в переливанні крові. Проте її не завжди на всіх вистачає. Адже кров не можливо купити в аптеці чи виготовити на фармацевтичному заводі. Тому врятувати людей, які потребують переливання крові, можуть лише донори.

А що може бути гуманніше, ніж прагнення допомогти іншим, тим, хто потребує донорської крові у своїй боротьбі за здоров’я і життя? 

Співробітники Служби судової охорони активно підтримують такі заходи й переконані, що їхня кров врятує не одне людське життя. 

Так, співробітник територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області старший лейтенант Служби судової охорони Віталій Лихоцький уже одинадцятий раз прийшов здавати кров. 

– Це найменше, чим я можу поділитися. Можливо, саме моя кров врятує чиєсь життя, – зазначив Віталій.  

А його колега сержант Служби судової охорони Віктор Цибуля бере участь у такому заході вперше та щиро зізнається, що не просто здає кров, а сіє добро! 

Аби привернути увагу до травмування дітей на дорогах, співробітники Служби судової охорони ще й відвідують відділення травматології в “Охматдиті”, де саме перебувають на лікуванні дітки після наслідків ДТП, і дарують їм іграшки та поповнюють бібліотеку в кімнаті відпочинку дитячою літературою.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031