Охоронці Феміди Тернопільщини навчалися надавати домедичну допомогу

Охоронці Феміди Тернопільщини навчалися надавати домедичну допомогу

У межах тижня охорони праці судові охоронці Тернопільщини вчилися зупиняти кровотечі та проводити серцево-легеневу реанімацію за міжнародними протоколами.

Надавати домедичну допомогу, підтримувати життєдіяльність людини співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Тернопільській області навчали інструктори з тактичної медицини спецпідрозділу Національної поліції “КОРД”, а профілактики травматизму та дій у надзвичайних ситуаціях – фахівці Управління Держпраці у Тернопільській області.

Досвідчені інструктори детально пояснювали анатомічні, фізіологічні та психологічні особливості роботи з постраждалими. Судові охоронці на практиці спробували зупиняти кровотечі за допомогою турнікетів, джгутів та підручних засобів, проводити серцево-легеневу реанімацію й накладати шини в разі переломів.

– Перші хвилини будь-якої надзвичайної ситуації, де необхідна медична допомога, часто вирішальні. Тому ці знання та практичні навички для нас безцінні, адже правильно та вчасно надана допомога може врятувати життя, – зазначив заступник начальника Територіального управління Служби у Тернопільській області полковник Служби судової охорони Ігор Кучер.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31