Охоронці Феміди Волині взаємодіятимуть з міськрадою Луцька щодо профілактики правопорушень та злочинів

Охоронці Феміди Волині взаємодіятимуть з міськрадою Луцька щодо профілактики правопорушень та злочинів

Начальник Територіального управління Служби у Волинській області полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва та міський Голова Луцька Ігор Поліщук обговорили питання співпраці у сфері безпеки, обміну інформацією, організації спільних заходів навчального та соціального спрямування.

Під час зустрічі, яка пройшла 13 січня, співрозмовники особливу увагу приділили налагодженню співпраці Служби судової охорони з міською радою та участі судових охоронців у заходах, програмах і  проєктах, спрямованих на обмін досвідом у сфері міжнародних відносин, організованих Луцькою міською радою. Зокрема, налагодження зв’язків із правоохоронними  та охоронними структурами муніципалітетів країн ЄС і містами-партнерами Луцька.

Очільник міста Ігор Поліщук зауважив, що в Луцьку склалася позитивна думка й відгуки про Територіальне управління  Служби судової охорони у Волинській області та Службу судової охорони загалом, і запевнив про підтримку та сприяння розвитку Служби у 2021 році.

– Луцьк – безпечне місто і  програма  профілактики правопорушень та злочинів, відповідно до якої ведеться системна робота щодо забезпечення комплексної взаємодії, координації спільних дій та зусиль органів влади, правоохоронних органів, спрямована на забезпечення оперативного, ефективного реагування на надзвичайні події і збереження спокою та нормальної життєдіяльності міста, є важливою та стратегічно виваженою, – зазначив міський голова.

Полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва висловив упевненість, що спільні дії міської влади та керівництва Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області допоможуть посилити й удосконалити розпочату роботу в сфері забезпечення безпеки міста та громади.

–  Безпека судових установ міста, безпека громади є основними завданнями кожного, хто несе службу на варті закону, правосуддя та інтересів людей, – підкреслив полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930