Охоронці правосуддя Полтавщини та Донеччини удосконалювали свою професійну майстерність із забезпечення безпеки судових установ

Охоронці правосуддя Полтавщини та Донеччини удосконалювали свою професійну майстерність із забезпечення безпеки судових установ

На Полтавщині співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області відточували разом з працівниками Новосанжарського відділенням поліції тактику спільних дій із забезпечення охорони та безпеки Новосанжарського районного суду Полтавської області.

Зокрема, відпрацювали тактичні дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій у приміщенні суду: масових порушень громадського порядку в залі судового засідання та проявів неповаги до суду.

А на Донеччині співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області підвищували свої професійні навички на базі Першого апеляційного адміністративного суду Краматорська.

У межах тактико-спеціального заняття, до якого були залучені підрозділи охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів, судові охоронці  відпрацювали тактичні прийоми блокування й затримання агресивно налаштованих учасників судового процесу.

Варто зазначити, що такі тактико-спеціальні заняття, які мають на меті  навчити судових охоронців швидко й фахово реагувати на будь-які нештатні ситуації та забезпечити безпеку працівників і відвідувачів судових установ, проводяться регулярно з охопленням майже всіх установ системи правосуддя, що перебувають під захистом Служби судової охорони.

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031