Охоронці правосуддя продовжують удосконалювати свою професійну майстерність із забезпечення безпеки судових установ в усіх областях держави

Охоронці правосуддя продовжують удосконалювати свою професійну майстерність із забезпечення безпеки судових установ в усіх областях держави

У різних куточках України співробітники Служби судової охорони продовжують удосконалювати свою професійну майстерність із забезпечення безпеки установ системи правосуддя.

Зокрема, на Буковині співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області відточували разом із військовослужбовцями однієї з військових частин Нацгвардії України тактику спільних дій із забезпечення охорони та безпеки Чернівецького апеляційного суду, зокрема відпрацювали тактичні дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій у приміщенні суду: масових порушень громадського порядку в залі судового засідання та проявів неповаги до суду.

У Дніпрі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області підвищували свої професійні навички на базі Дніпровського апеляційного суду.

У межах тактико-спеціального заняття, до якого були залучені підрозділи охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів, судові охоронці  відпрацювали тактичні прийоми блокування й затримання агресивно налаштованих учасників судового процесу.

Значну увагу було приділено виконанню тактичних прийомів у разі загострення обстановки під час проведення резонансних судових засідань: припинення групових порушень громадського порядку в судових установах та забезпечення безпеки всіх учасників судового процесу. Також акцент було зроблено на підвищенні рівня злагодженості та взаємодії структурних підрозділів територіального управління.

Тимчасом на Київщині охоронці правосуддя навчалися протидіяти загрозі масових безладів та порушень громадського порядку в судових установах на базі Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області.

Тут співробітники Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області відпрацювали алгоритм дій під час захисту суддів, учасників судового процесу від можливих протиправних загроз, удосконалили комунікацію між підрозділами охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів.

На Кіровоградщині тактико-спеціальне навчання із забезпечення безпеки установи системи правосуддя пройшло на базі Кропивницького апеляційного суду.

До тренування співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Кіровоградській області долучилися поліцейські та бійці Національної гвардії України. Разом вони удосконалювали взаємодію в разі порушень громадського порядку чи масових заворушень, що можуть статися в судовій установі під час розгляду резонансної справи.

Максимально наближене до реальних подій навчання сприяє налагодженню тісної взаємодії між підрозділами Служби судової охорони та інших силових структур області в разі виникнення ускладнень обстановки навколо органів й установ системи судової влади.

Варто зазначити, що такі тактико-спеціальні заняття, які мають на меті  навчити судових охоронців швидко й фахово реагувати на будь-які нештатні ситуації та забезпечити безпеку працівників і відвідувачів судових установ, проводяться регулярно з охопленням майже всіх установ системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби судової охорони.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031