Охороні Феміди Донеччини вдосконалювали свої знання з надання невідкладної домедичної допомоги  

Охороні Феміди Донеччини вдосконалювали свої знання з надання невідкладної домедичної допомоги   

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області здобували знання та практичні навички з невідкладних дій та організаційних заходів надання домедичної допомоги.

Навчальні збори проходили в Дружківці, на базі Територіального управління
Служби судової охорони у Донецькій області.

Заняття проводили представники Донецької обласної організації Товариства
Червоного Хреста України, які мають практичний досвід надання невідкладної допомоги.

Досвідчені інструктори навчали судових охоронців, як рятувати життя людини, яка перебуває в безпорадному стані, як мінімізувати наслідки впливу такого стану, застосовуючи при цьому медичні табельні засоби, індивідуальне медичне оснащення та різні предмети.

Зокрема, на манекенах вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію для дорослих, дітей, немовлят; як правильно та швидко допомоги потерпілому з непрохідністю дихальних шляхів; як зупинити кровотечу і що потрібно робити в разі опіків, травм, забоїв, вивихів, переломів та як при цьому потрібно транспортувати потерпілого.

Важливо, що випадки, коли співробітникам доводиться надавати домедичну допомогу пересічним громадянам під час несення служби, частішають, тож такий курс навчання допомагає охоронцям Феміди удосконалити свої навички практично та навчитися формувати чіткий алгоритм дій у критичних ситуаціях. Адже від своєчасно наданої домедичної допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, а й життя людини.

Після проходження тренінгу 10 співробітників Служби судової охорони отримали сертифікати, які засвідчують наявність необхідних знань та навичок для надання домедичної допомоги.

 

 

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031