Під час підсумкової перевірки співробітники центрального органу управління Служби судової охорони склали заліки з вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб

Під час підсумкової перевірки співробітники центрального органу управління Служби судової охорони склали заліки з вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб

У Службі судової охорони триває підсумкова перевірка стану службової діяльності та професійної підготовки за 2020 рік.

Сьогодні, 28 жовтня, під час перевірки співробітники центрального органу управління Служби судової охорони склали заліки з вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб.

Заняття з вогневої підготовки проходили в тирі одного з районних управлінь поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві під загальним керівництвом першого заступника Голови Служби судової охорони полковника Служби судової охорони Станіслава Максимішина.

Виконанню вправ практичних стрільб із пістолета Макарова передував інструктаж із заходів безпеки під час поводження зі зброєю, теоретичні заняття з вивчення матеріальної частини зброї та умов виконання стрілецької вправи.

Полковник Служби Станіслав Максимішин високо оцінив рівень стрілецької підготовки співробітників центрального органу управління і зазначив, що підсумкові перевірки в центральному органі управління та територіальних управліннях Служби судової охорони проводяться з метою з’ясування реального стану готовності та спроможності охоронців правосуддя виконувати завдання із забезпечення охорони й безпеки органів та установ судової влади.

До слова, напередодні співробітники центрального органу управління Служби склали заліки з тактико-спеціальної, правової та домедичної підготовки. Завершальним етапом підсумкової перевірки в центральному органі управління стане складання наступного тижня співробітниками Служби судової охорони нормативів з фізичної підготовки.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031