Під опікою Служби судової охорони вже перебувають 535 органів та установ судової влади України в усіх областях держави

Під опікою Служби судової охорони вже перебувають 535 органів та установ судової влади України в усіх областях держави

Сьогодні, 14 червня, ще чотири судові установи на Слобожанщині та Закарпатті перейшли під захист Служби судової охорони.

Так, на Харківщині під опіку співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області перейшли  Зміївський та Вовчанський районні суди.

– Впевнено можу казати, що в судах, які перейшли під наш захист, рівень безпеки підвищився. Завдяки пильності співробітників Служби було виявлено велику кількість предметів, що становлять загрозу для життя людей, і не допущено до пронесення їх у суди. Ми щоденно працюємо над тим, аби всі учасники судового процесу  почувалися в безпеці, – наголосив під час представлення колективам судів своїх підлеглих начальник Територіального управління Служби у Харківській області полковник Служби судової охорони Андрій Марущенко.

Водночас керівники апаратів Зміївського та Вовчанського районних судів зазначили, що позитивно оцінюють такі зміни в роботі суду, адже співробітники Служби за два роки добре себе зарекомендували й довели свою професійність та компетентність на інших об’єктах судової влади Слобожанщини.

У Закарпатській області під охорону Служби також перейшло дві судові установи – Тячівський та Хустський районні суди. Відтепер на Закарпатті 15 установ системи правосуддя регіону вже перебувають під захистом Служби.

– Співробітники Служби готові чесно та самовіддано служити і дбати про те, аби усі, хто перебуватиме в стінах суду, почували себе в безпеці. Вірю, що наші колективи чудово доповнять одне одного, – зазначив начальник Територіального управління Служби у Закарпатській області полковник Служби судової охорони Роман Мушак.

А начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Закарпатській області Олександр Кошинський, голови Хустського районного суду Михайло Довжанин та Тячівського районного суду Володимир Гримута привітали судових охоронців та колективи установ з новим етапом в їхньому житті і висловили сподівання, що співпраця буде плідною, а взаємодія належною.

Наразі під опікою Служби судової охорони вже перебувають 535 органів та установ судової влади України в усіх областях держави.

 

Архів новин

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031